SK | EN

Mile deti a rodičia!

23. juna - v utorok, sa v Bernolakove uskutocni uz 2.turnaj Centra talentovanej mladeze (CTM). Ide o úsilie Golf and Country Club Bratislava Bernolákovo dať šancu deťom a juniorom patriacim do klubového CTM a mládeži ostatných centier CTM, aby si v reálnych podmienkach vyskúšali to, čo sa počas tréningov usilovne učia. Takéto stretnutia budú na ihrisku PARK prebiehať každý mesiac.

Deti budu rozdelene do 3. vekovych kategorii:

Deti do 10 rokov

Deti do 12 rokov

Deti od 13 rokov

Turnaj je urceny nielen detom z klubu GCCBB, ale aj detom z inych golfovych klubov, ktore maju zaujem zbierat turnajove skusenosti.

Bernoláčik 2009 - 2.ročník

2.mája sa v Bernolákovskom parku zišlo až 23 detí, ktoré si prišli zasúťažiť so svojimi kamarátmi a súrodencami.Detský turnaj pod názvom Bernoláčik sa organizoval už ako 2.ročník pod záštitou obce Bernolákovo a GCC B-B. Turnaj bol vypísaný pre deti do 12 rokov.

V kategórii dievčat si najlepšie počínala Katarína Drocárová, ktorá si turnajom vylepšila svoj HCP z 54 na 42. Na druhom mieste sa umiestnila Hana Dzubáková a HCP si zlepšila na 33,5. Tretia skončila sestra víťazky - Soňa Drocárová - s počtom bodov 18.

Medzi chlapcami zvíťazil Jakub Liba s 24bodmi. Na druhom mieste sa umiestnil Teodor Jendrišák a na treťom mieste Marek Gašparec.

Doplnkovú súťaž o najdlhší odpal vyhral Samko Hošovský a súťaž o odpal najbližsie k jamke vyhral Marek Gašparec.